مقالات پزشکی

تاندونیت فلکسور: درد انگشتان دست و راه‌های درمان آن
وقتی تاندون‌های خم‌کننده انگشتان دست یا پا دچار التهاب می‌شوند، خم‌کردن انگشتان با درد همراه خواهد بود. به این عارضه، تاندونیت فلکسور می‌گویند که معمولا برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی شدید و سنگین دارند، اتفاق میفتد.
تاثیرات استرس و استراحت بر کمر درد
استرس و استراحت دو عامل مهم برای بررسی دردهای عصبی کمر هستند. در ادامه این مقاله به بررسی این عوامل و درمان کمر درد عصبی میپردازیم.
انواع روش درمانی برای آسیب های پا
رآسیب های پا میتواند شامل موارد مختلفی باشد که در ادامه این مقاله به بررسی این موارد و روش های درمانی آن ها میپردازیم.
کدام تمرینات عضلات کمر را تقویت میکند؟
در ادامه این مقاله تمرینات فیزیکی برای تقویت عضلات کمر را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید با انجام آن ها عضلات قوی تری داشته باشید.
روش های مفید ماساژ و طب سوزنی برای کاهش کمر درد
در این مقاله سعی کردیم روش های طب سوزنی و ماساژ را برای درمان کمر درد با هم مقایسه کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای درمان داشته باشید.
چگونه عضلات پا را تقویت کنیم؟
انواع مختلف تمرینات فیزیکی برای تقویت عضلات پا وجود دارد که در ادامه این مقاله این تمرینات را برای شما توضیح داده ایم.
روش های عملی برای پیشگیری و جلوگیری از مشکلات کمر درد
یکی از روش های جلوگیری از مشکلات کمری تقویت عضلات کمر است. در ادامه این مقاله سایر روش های پیشگیری از کمر درد را بیان میکنیم.
چگونه عضلات لگن خود را تقویت کنیم؟
از انواع تمرینات فیزیکی برای تقویت عضلات لگن میتوان به اسکوات و کگل اشاره کرد که در ادامه این مقاله به بررسی تمام این تمرینات میپردازیم.
کدام مواد غذایی برای سلامتی کمر مفید هستند؟
تغذیه مناسب برای بهبود و درمان کمر درد بسیار اهمیت دارد. در ادامه این مطلب موادغذایی مفید برای سلامت کمر را به شما معرفی میکنیم.
همه چیز درباره عمل آرتروسکوپی زانو
آرتروسکوپی زانو روشی است که بدون ایجاد برش به پزشکان اجازه دیدن مفصل و بافت اطراف زانو را میدهد. در ادامه با این روش و مزایا و عوارض آن بیشتر آشنا میشوید
فیزیوتراپی لگن چگونه انجام میشود؟
فیزیوتراپی لگن شامل ماساژ و تمرینات حرکتی است که به بهبود درد لگن کمک بسیار میکند. در ادامه این مقاله روش ها و مزایای این روش را میخوانید.
پارگی مینیسک زانو | درمان بدون جراحی + حرکات اصلاحی
پارگی مینیسک زانو در اثر چرخش یا پیچش پا ایجاد میشود که روش های درمانی متعددی دارد و در ادامه این مقاله به بررسی این روش ها میپردازیم.